درباره ما

درباره کایسا پلیمر

شرکت تولیدی بازرگانی کایسا پلیمر با بیش از 20 سال سابقه در صنعت پتروشیمی، با شعار ” ما با کیفیت‌مان رقابت می کنیم” به عنوان یک شرکت تولید کننده مستربچ رنگی، سفید و مشکی، افزودنی های پلیمری و کامپاند پلیمری در خاورمیانه شناخته می شود. کایساپلیمر به منظور توسعه کیفی و افزایش اثربخشی محصولات خود، استانداردهای ویژه‌ای را در حوزه تولید برای خود تعریف کرده است. در این راستا با بهره‌گیری از تکنولوژی و تجهیزات مدرن اروپایی، به ارتقا کیفیت محصولات خود بویژه مستربچ رنگی، کامپاند پلیمری و گرانول پلاستیک پرداخته است. محصولاتی که ما تولید می‌کنیم کاملاً استاندارد طراحی شده‌اند تا با انواع تکنیک‌های پردازش پیشرفته مانند اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی، قالب‌گیری دمشی، ترموفرمینگ و روتومولدینگ (قالب‌گیری چرخشی) مطابقت داشته باشند.

20

سال سابقه در صنعت پتروشیمی

تولید، فروش و صادرات انواع مستربچ رنگی، سفید و مشکی، افزودنی های پلیمری، گرانول کامپاند بر اساس پایه های مختلف مواد اولیه پلیمری مانند پلی پروپیلن، پلی استایرن، پلی کربنات،پلی اتیلن و …

کایساپلیمر
فروش مستربچ سیاه و سفید

صادرکننده مستربچ رنگی و افزودنی های پلیمری

در طول دو دهه گذشته، کایساپلیمر به یکی از شاحص‌ترین تولید کنندگان مشهور مستربچ رنگی، سفید و مشکی و افزودنی های پلیمری در بازار خاورمیانه و صادرکننده پیشرو این محصولات در بازار جهانی تبدیل شده است. 

کایسا پلیمر به عنوان شرکت تولید کننده مستربچ یکی از پیشروهای صنعت تولید محصولات پلاستیکی در ایران شناخته می شود. کایسا پلیمر با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید مستربچ و سایر محصولات پلاستیکی، به عنوان یکی از بهترین و قابل اعتمادترین شرکت های این حوزه شناخته می شود.

تیم ما

شرکت تولیدی و بازرگانی کایساپلیمر با تکیه بر سرمایه‌های انسانی خود و با درنظرگیری نیاز روز صنعت پلاستیک، تلاش‌های ارزشمندی برای توسعه تولیدات خود انجام داده و توانسته است به یک شرکت تولیدکننده مستربچ رنگی، سیاه و سفید، کامپاند پلیمری و گرانول پلاستیک شناخته شده در کشور تبدیل شود. 

چرا ما

کایساپلیمر با ارائه راهکارهایی برای مسائل فنی مطابق با استانداردهای مربوطه و همچنین رنگ های سفارشی، رضایت مشتریان داخلی و بین المللی خود را جلب می کند. تجربه ما در طول سال ها می تواند ما را قادر به تولید مستربچ با کیفیت بالا با پایه های پلیمری مختلف از جمله پلی اتیلن (PE)، پلی پروپیلن (PP)، پلی استر (PET) و پلی آمید (PA) با کاربردهای مختلف مانند الیاف، کیسه های بافته شده و نبافته، لوله های پلیمری، فیلم ها، ورق ها و قالب گیری تزریقی نماید.

تولید کننده مستربچ رنگی، سفید و مشکی

تولید افزودنی های پلیمری

تولید کامپاند کربنات کلسیم

تولید کامپاند پلیمری

با توجه به تلاش های مداوم و پیوسته کایسا پلیمر به عنوان شرکت تولید کننده مستربچ برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود، این شرکت توانسته است جایگاه برتری در بازار رقابتی پلاستیکی کشور داشته باشد. این امر نشان از تعهد و تمایل این شرکت به ارائه بهترین محصولات به مشتریان خود دارد.